Turnaje

2017/2018

SESTAVA HC TÁBOR - U15

Jansa, Noháč - Cícha, Eichler, Kolací M., Hofman, Kolací O., Vylít,  - Ent, Kundrát, Koreš, Kofroň, Kupka, Duben, Šindelář, Šťastný, Sabiniok, Lutovský

ZÁPASY - VÝSLEDKY

15:10 hod

HC TÁBOR(CZE) - HC MONTHEY (CH)  2:1

BRANKY (ASISTENCE): Ent (Koreš, Kundrát), Vylít (Kofroň, Duben)

STŘELY: 6:11

VYLOUČENÍ: Šťastný 2+10min , Eichler 2min, Kolací 2min, Sabiniok 2min

ÚSPĚŠNOST GOLMANA:

Jansa 91,66%

 

21:30 hod.

HC TÁBOR(CZE) - DUCS DIJON (FRA) 4:4

BRANKY (ASISTENCE): Koreš (Kolací O., Kundrát), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent, Koreš)

STŘELY: 12:7

VYLOUČENÍ: -

ÚSPĚŠNOST GOLMANA:

Noháč 63,63%

 

10:40 hod.

HC YVERDON (CH) - HC TÁBOR(CZE) 1:1

BRANKY (ASISTENCE):  Kundrát (Ent)

STŘELY: 11:11

VYLOUČENÍ: Eichler 2min, Koreš 2min

ÚSPĚŠNOST GOLMANA:

Noháč 91,66%

 

16:00 hod.

REAL TORINO (I) - HC TÁBOR(CZE) 0:1

BRANKY (ASISTENCE): Kofroň (Ent)

STŘELY: 11:19

VYLOUČENÍ: Kolací O. 2min, Koreš 2min

ÚSPĚŠNOST GOLMANA:

Jansa 91,66%

 

16:00 hod.

HC TÁBOR(CZE)- LAUSANNE 4 CLUBS (CH)  1:5

BRANKY (ASISTENCE): Kundrát (Kofroň)

STŘELY: 1:32

VYLOUČENÍ:Hofman 2min, Kofroň 2min, Kundrát 2min

ÚSPĚŠNOST GOLMANA:

Jansa 89,47%

Noháč 83,33%

V základní části tabulky jsme se umístili na 3.místě ze 6 týmů a rozhodlo až skóre mezi týmem YVERDON a TÁBOREM. Tato tabulka rozhodla o tom, kdo postupuje do 1/2 finále, kde si to tým HC Tábor opět rozdá s týmem  HC YVERDON LES BAINS. Vítěz tohoto zápasu postoupí do FINÁLE o zlatou medaily. 

9:40 hod. 1/2 Finále

HC YVERDON (CH) - HC TÁBOR(CZE) 6:0

BRANKY (ASISTENCE):

STŘELY: 13:8

VYLOUČENÍ: Ent 2min, Ent 2min, Kundrát 2min,

ÚSPĚŠNOST GOLMANA:

Jansa 50,00%

Noháč 88,88%

 

Výsledek hovoří o všem, ale vůbec nemůžeme říct, že by se kluci nechtěli porvat o vítězství. Stále je, ale o co hrát a tak půjdeme do posledního zápasu s jasným cílem - VYHRÁT!!!

13:20 hod.

REAL TORINO (I) - HC TÁBOR(CZE) 0:7

BRANKY (ASISTENCE): Duben, Kundrát, Kundrát (Kofroň), Ent (Kundrát), Sabiniok (Koreš), Kolací (Koreš), Ent

STŘELY: 8:14

VYLOUČENÍ: Cícha 2min, Kolací O. 2min, Šindelář 2min

ÚSPĚŠNOST GOLMANA:

Jansa 100%

 

16:30 hod.

Vyhlášení výsledků - rozloučení - večeře - odjezd.

 

 

 

TURNAJ V KOLÍNĚ

28.12.2017 náš tým odehrál turnaj O POHÁR STAROSTY MĚSTA KOLÍNA

Každá odehraná třetina (3x10min) byla ohodnocena 2 body za výhru a 1 bod za remízu. Za celkovou výhru zápasu získal výtěz 3 body.

Sestava: Noháč, Jansa - Cícha, Kolací, Eichler, Hofman - Kofroň, Duben, Kupka - Lutovský, Schuppler, Sabiniok - Šťastný, Šindelář, Botka - Pufr

1. ZÁPAS

HC TÁBOR - HC RYTÍŘI KLADNO 1:1 (1:0, 0:1, 0:0) 4B

Branky a asistence: Kofroň

Střely na branku: 11:10

Vyloučení: 1:1

Úspěšnost brankáře:

Jansa 90,90%

 

2. ZÁPAS

HC DYNAMO PARDUBICE - HC TÁBOR 2:1 (1:0, 0:1, 0:1) 2B

Branky a asistence: Schuppler (Cícha)

Střely na branku: 11:10

Vyloučení: 1:0

Úspěšnost brankáře:

Noháč 84,61%
 
 

3. ZÁPAS

HC TÁBOR - SC KOLÍN 1:1 (0:0, 1:0, 0:1) 4B

Branky a asistence: Duben (Kofroň)

Střely na branku: 16:10

Vyloučení: 3:1+KO

Úspěšnost brankáře:

Noháč 90,90%

 

4. ZÁPAS

HC TÁBOR - VSK TECHNIKA BRNO 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) 7B

Branky a asistence: Sabiniok (Šťastný), Sabiniok (Hofman)

Střely na branku: 10:13

Vyloučení: 2:0

Úspěšnost brankáře:

Jansa 92,85%
 
 
CELKOVÉ POŘADÍ:
 
1. HC DYNAMO PARDUBICE 30bodů 17:8
 
2. HC RYTÍŘI KLADNO 20bodů 7:7
 
3. HC TÁBOR 17bodů 5:5
 
4. VSK TECHNIKA BRNO 11bodů 8:10
 
5. SC KOLÍN 10bodů 7:14
 
Nejužitečnější hráč: Matyáš Cícha
 
OSTATNÍ ZÁPASY:
 
Kolín-Pardubice 3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
Brno-Kolín 6:2 (2:0, 4:1, 0:1)
Kladno-Brno 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Pardubice-Kladno 5:3 (2:2, 2:0, 1:1)
Kladno-Kolín 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Brno-Pardubice 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
 
Jméno Post +/-/G/A Střela Trest
Cícha O 1 9 0
Kolací O -3 1 0
Eichler O -1 3 2
Hofman O 4 1 0
Duben Ú 0 3 0
Schupller Ú 1 4 0
Kupka Ú -1 6 1
Šťastný Ú 1 5 0
Kofroň Ú 2 6 2
Sabiniok Ú 2 4 0
Lutovský Ú 1 1 0
Šindelář Ú -2 0 1
Botka Ú -2 2 0
Pufr Ú -2 1 0
         
         

 

 

 

 

Mezinárodní turnaj PŘEROV 26-27.8.2017


P ř e r o v – Také o čtvrtém srpnovém víkendu se přerovská MEO Aréna rozbouřila turnajem mládeže, v akci byli tentokrát hráči ročníku 2005 a mladší.

Obsazení turnaje

HC ZUBR Přerov, VSK Technika Brno, HK Mladí Draci Šumperk, HC Tábor, MHA Mountfield Martin, HC Košice

Výsledky zápasů

sobota 26.08. 08:30 HC ZUBR Přerov – HC Košice 5:0 (4:0, 1:0)
Branky: 2. Kuchta (Galnor), 9. Fiala (Kolařík), 19. Schneider (Zlámal, Janků), 19. Grézl, 24. Kolařík.
sobota 26.08. 10:00 VSK Technika Brno – HK Mladí Draci Šumperk 2:10 (1:6, 1:4)
Branky: 12. Lancouch, 26. Vyhlídal (Sladký) – 2. Jarmara (Netolický), 3. Lichner (Cekr), 3. Verner (Seidenglanz), 4. Mácha, 7. Pospíšil (Lichner), 18. Janech (Netolický), 24. Seidenglanz, 30. Janech, 34. Bařica, 35. Janech (Mácha).
sobota 26.08. 11:30 MHA Mountfield Martin – HC Tábor 1:5 (0:1, 1:4)
Branky: 38. Palaj (Simonides) – 15. Duben (Kupka), 21. Kofroň (Spěváček), 23. Kofroň (Kupka), 26. Pufr (Spěváček, Lutonský), 36. Kofroň (Cícha).
sobota 26.08. 13:00 HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno 4:2 (2:0, 2:2)
Branky: 2. Šejba (Kolařík), 19. Nášel (Schneider, Kolařík), 26. Galnor (Grézl, Kuchta), 39. Kolařík (Hanák) – 31. Vyhlídal (Sladký), 35. Sladký (Vyhlídal).
sobota 26.08. 14:30 HK Mladí Draci Šumperk – HC Košice 6:3 (1:2, 5:1)
Branky: 11. Mácha, 23. Lichner, 23. Janech (Lichner), 28. Netolický (Novák, Pluskal), 30. Pospíšil, 34. Seidenglanz (Verner) – 11. Janočko, 17. Kiss (Faith), 37. Saxa (Priščák).
sobota 26.08. 16:00 VSK Technika Brno – MHA Mountfield Martin 6:3 (3:2, 3:1)
Branky: 5. Němec (Lancouch), 6. Pejchal (Němec), 17. Balabán (Urbánek), 26. Balabán (Neveselý), 27. Middleton (Sladký), 30. Middleton – 7. Pečner (Simonides, Štípala), 15. Palaj (Mišík), 23. Chrastina (Palaj).
sobota 26.08. 17:30 HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov 5:3 (1:3, 4:0)
Branky: 1. Mácha (Janech), 23. Janech, 30. Janech, 33. Seidenglanz (Pluskal), 35. Compel (Pospíšil) – 1. Kolařík (Kuchta), 1. Kolařík (Kuchta), 20. Fiala (Galnor, Schneider).
sobota 26.08. 19:00 HC Košice – HC Tábor 4:4 (4:1, 0:3)
Branky: 6. Liščinský (Faith), 7. Janočko (Sasák), 13. Janočko, 17. Eperješi – 5. Spěváček, 23. Kofroň (Spěváček), 26. Šťastný (Spěváček), 27. Kupka (Spěváček, Kofroň).
neděle 27.08. 08:30 HC ZUBR Přerov – MHA Mountfield Martin 2:3 (1:3, 1:0)
Branky: 10. Šejba (Hanák), 26. Kuchta (Tatýrek) – 4. Belluš (Simonides), 6. Marcinčin (Pečner), 17. Chrastina (Ivan, Palaj).
neděle 27.08. 10:00 HC Tábor – VSK Technika Brno 1:4 (1:2, 0:2)
Branky: 6. Spěváček – 6. Vyhlídal (Middleton), 12. Němec (Lancouch), 40. Vyhlídal, 40. Neveselý (Vyhlídal).
neděle 27.08. 11:30 HK Mladí Draci Šumperk – MHA Mountfield Martin 2:0 (1:0, 1:0)
Branky: 8. Seidenglanz (Bařica), 26. Pospíšil.
neděle 27.08. 13:00 HC Košice – VSK Technika Brno 4:4 (3:2, 1:2)
Branky: 5. Liščinský (Kiss), 12. Sasák (Janočko), 17. Kiss (Liščinský), 26. Kiss – 4. Middleton, 17. Middleton, 30. Sladký (Middleton), 36. Kuswito.
neděle 27.08. 14:30 HC Tábor – HC ZUBR Přerov 3:3 (1:3, 2:0)
Branky: 16. Kupka (Eichler, Šťastný), 28. Kupka, 29. Spěváček – 6. Nášel (Krištof), 7. Kolařík (Schneider), 12. Kolařík (Frankovič, Fiala).
neděle 27.08. 16:00 MHA Mountfield Martin – HC Košice 1:3 (0:1, 1:2)
Branky: 33. Simonides (Palaj) – 10. Kiss (Faith, Liščinský), 26. Eperješi, 38. Kiss (Eperješi).
neděle 27.08. 17:30 HC Tábor – HK Mladí Draci Šumperk 2:5 (0:2, 2:3)
Branky: 23. Spěváček, 39. Spěváček (Kofroň) – 5. Lichner (Mácha), 15. Janech (Lichner, Mácha), 29. Seidenglanz (Bařica), 30. Janech, 32. Netolický (Pospíšil, Pluskal).

Zápasy na turnaji se hrály na 2 x 20 minut čistého času.

Konečná tabulka

1. HK Mladí Draci Šumperk       5    5   0   0     28:10    10
2. HC ZUBR Přerov               5    2   1   2     17:13     5
3. VSK Technika Brno            5    2   1   2     18:22     5
4. HC Tábor                     5    1   2   2     15:17     4
5. HC Košice                    5    1   2   2     14:20     4
6. MHA Mountfield Martin        5    1   0   4      8:18     2

Sestava HC Tábor

Noháč, Jansa - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman, Kolací - Kofroň, Spěváček, Kupka - Šťastný, Duben, Botka - Lutovský, Pufr
Trenéři - Györi Arpád, Kadilák Štěpán ml.
Vedoucí týmu - Cícha Lukáč

Nejlepší hráči týmů

Patrik Janech (HK Mladí Draci Šumperk), Tobiáš Kuchta (HC ZUBR Přerov), Adam Middleton (VSK Technika Brno), David Kupka (HC Tábor), Michal Liščinský (HC Košice), Michal Ivan (MHA Mountfield Martin).

Jméno Post +/-/G/A střela  
Cícha O 0 6  
Štefka O -6 1  
Eichler O -4 4  
Hofman O 0 1  
Kolací O 2 0  
Kofroň U 6 18  
Spěváček U 4 18  
Kupka U 4 10  
Šťastný U 0 11  
Duben U -4 6  
Botka U -6 4  
Pufr U -4 0  
Lutovský U -4 3  
Jméno zásah branky %  
Noháč 47 12 79,66  
Jansa 49 4 92,45  

 

 

ZPRÁVA ZE ŠVÝCARSKA: Táborští žáci pobývají v Yverdonu les Bains

 

Po švédské misi hráčů osmé třídy ve Švédsku se mladí hokejisté z HC Tábor vydali na další zahraniční výpravu. Tentokrát se stal dočasným domovem mladých Kohoutů švýcarský Yverdon Les Bains, kde úspěšně působí v trenérském angažmá táborský hokejový odchovanec Jiří Rambousek.

Vedle řady úžasných zážitků stihli Táborští posbírat v zemi helvetského kříže také první hokejové starty – oba výběry kategorie U15 a U13 už mají za sebou po dvou zápasech.

U13

YVERDON – HC TÁBOR 1:3
Branky Tábora: Duben, Kofroň, Duben (Lutovský).

STŘELA 15:21

NOHÁČ 92,30%

HC TÁBOR – GRENOBLE 2:4
Branky Tábora: Kofroň (Sabiniok), Šťastný (Kofroň). 

STŘELA 14:14

JANSA 77,77%

KOHOUTI VE ŠVÝCARSKU: Turnajové boje v Yverdonu vrcholí, kam Tábor dosáhne?

26.03.2017 01:05, autor: Pavel Šácha

Mladí reprezentanti HC Tábor stojí ve švýcarském Yverdonu před hokejovým vyvrcholením své mise. Po další várce zápasů Raiffeisen International Hockey Cupu nastoupí k ranním semifinálovým střetnutím, která je nasměrují buď do finále, nebo do boje o třetí příčku.

Mladší výběr U13 si to rozdá o finálovou účast s francouzským Grenoblem, „patnáctka“ narazí na domácí mužstvo Yverdon les Bains. „Držte nám palce, budeme to potřebovat,“ vzkázal před závěrečným dnem k Jordánu vedoucí mužstva Lukáš Cícha..

U13

HC CHAMONIX – HC TÁBOR 3:1
Branka Tábora: Kofroň.

STŘELA 4:9

NOHÁČ 80%

 

HC TÁBOR – LAUSANNE 4 CLUBS 5:2
Branky Tábora: Sabiniok, Sabiniok, Šindelář (Duben), Šťastný (Kofroň, Kupka), Šindelář (Klečacký).

STŘELA 19:8

JANSA 80%

ŠVÝCARSKÁ RADOST: Táborské výběry vsadily zážitky z Yverdonu do stříbra

27.03.2017 00:42, autor: Pavel Šácha

Mladí hráči táborského HC zakončili ve Švýcarsku své účinkování v turnaji Raiffeisen International Hockey Cup. Oba výběry od Jordánu se přes semifinálové nástrahy prodraly až do nedělních odpoledních finále, kde ovšem na své soupeře nestačily a přijaly trofeje a medaile za druhé místo.

U13

SEMIFINÁLE: HC TÁBOR – GRENOBLE 3:1
Branky Tábora: Kofroň, M. Kolací, Sabiniok

STŘELA 6:12

NOHÁČ 75%

JANSA 100%

FINÁLE: HC TÁBOR – CHAMONIX 1:2
Branka Tábora: Kofroň (Kupka).

STŘELA 5:21

JANSA 91,30%


 Táborské mužstvo si v utkání vybralo pořádný kus smůly a rozhodující druhý gól soupeře inkasovalo jen deset vteřin před závěrečnou sirénou.

Dodejme, že nejúspěšnějším gólmanem celého turnaje s nejvyšším počtem zákroků se stal Daniel Jansa z táborské „třináctky“.            

 

TURNAJ 11.ROČNÍKU MEMORIÁLU JOSEFA BOHÁČE
 
Sestava HC Tábor : Noháč, Jansa -  Kofroň, Štefka, Duben, Šindelář, Kupka - Eichler, Hofman, Spěváček, Sabiniok, pufr - Kolací, Lutovský, Botka
 
1.ZÁPAS 
HC TÁBOR - HC CHOCEŇ 11:0 (5:0, 6:0) Duben (Kupka, Štefka), Lutovský (Sabiniok, Spěváček), Kupka (Duben), Spěváček, Šindelář, Sabiniok (Kofroň), Spěváček (Šindelář, Štefka), Duben (Kofroň), Kupka (Štefka), Botka, Kupka (Duben)
Vyloučení 3:1
Střela na bránu 25:3
Zásah brankáře - Noháč 100%
 
2.ZÁPAS 
HC TÁBOR - HC RYTÍŘI KLADNO 4:2 (2:0, 2:2) Sabiniok (Duben, Kofroň), Sabiniok, Šindelář (Eichler), Sabiniok
Vyloučení 1:1
Střela na bránu 19:8
Zásah brankáře - Jansa 80%
 
3.ZÁPAS 
HC TÁBOR - HC HRADEC KRÁLOVÉ 2:5 (2:3, 0:2) Šindelář (Botka), Duben (Botka)
Vyloučení 4:1 + HC Tábor TS
Střela na bránu 9:22
Zásah brankáře - Noháč 81,48%
 
4.ZÁPAS 
HC TÁBOR - HC CHOTĚBOŘ 6:1 (2:1, 4:0) Šindelář (Duben), Sabiniok (Spěváček), Sabiniok, Sabiniok (Duben), Spěváček, Spěváček (Sabiniok, Hofman)
Vyloučení 4:2
Střela na bránu 20:12
Zásah brankáře - Jansa 92,30%
 
1.místo HC Hradec krílové
2.místo HC Tábor
3.místo HC Chotěboř
4.místo HC Rytíři Kladno
5.místo HC Choceň
 
Ocenění z týmu Tábora
- nejrychlejší gól - Michal Duben
- nejproduktivnější hráč - Ondřej Sabiniok
- nejlepší obránce - Eichler Josef
 
 
 
 
 
 

II.ROČNÍK MEMORIÁLU ROMANA WEISSE

20-21.8.2016

1.      HC Olomouc

2.      HC Pardubice

3.      HC Znojmo

4.      HC Letňany

5.      HK Poprad (SK)

6.      HK Ogre Juniors (Lotyšsko)

7.      HC Tábor



Více zde: https://www.hctabor05.cz/news/turnaj-olomouc/

Sobota

HC Tábor - HC Letňany 1-4 (1:3, 0:1) Spěváček (Šťastný) NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU Adam Kofroň

HC Tábor - HK Ogre Juniors (Lotyšsko) 6-1 (1:0, 5:1) Kofroň (Cícha), Kofroň (Spěváček), Kofroň (Šťastný), Botka (Pospíchal P.), Pospíchal P., Spěváček (Kolací) NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU Vojtěch Spěváček

HC Tábor - HC Olomouc 5-8 (2-4, 3-4) Botka, Spěváček, Kupka (Lutovský), Eichler (Pospíchal P.), Botka NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU Michael Botka

HC Tábor - HK Poprad (Slovensko) 7-1 (4:0, 3:1) Pospíchal P. (Pospichal J.), Spěváček, Botka (Pospíchal J.), Botka (Eichler), Kofroň, Kofroň, Spěváček (Cícha) NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU Jan Pospíchal

Neděle

HC Tábor - HC Pardubice 1:2 (1:1, 0:1) Pospíchal P. NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU Daniel Jansa

HC Tábor - HC Znojmo 6:0 (3:0, 3:0) Kofroň (Kolací), Štefka (Pospíchal P.), Pospíchal P.(Pospíchal J.), Pospíchal J. (Botka), Cícha (Duben), Spěváček NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU - Patrik Hofman

 

Konečné pořadí:

1. HC Olomouc 15b  25:11

2. HC Letňany 14b 23:8

3. HC Pardubice 12b 16:8

4. HC Tábor 12b 26:8

5. HK Ogre Juniors 6b 14:16

6. HK Poprad 0b 8:32

7. HC Znojmo 0b 3:24

 

HC Tábor  - nejvíce vstřelených branek

 

Bodování turnaje

Za každý vítězný poločas 1b

Za celkové vítězství 1b

Za nerozhodnutý poločas 0b

Za celkovou remízu - automaticky po 1 bodu (poločasy se vynulují)

Vítězství družstva o 5 a více branek v zápase +1b

Porážka v zápase o 5 a více branek v zápase -1b

 

 

 

 

 

 

POHÁR MĚSTA ČESKÁ LÍPA

1.-3.4.2016
 
1. HC JESTŘÁBI PROSTĚJOV
2. HC TÁBOR
3. HK RUŽINOV 99 /SK/
4. HC VODNÍ LVI BENEŠOV
5. HC ORLÍCI UNIČOV
6. HC ČESKÁ LÍPA
7. MHKM SKALICA /SK/
8. HC DĚČÍN
 
sestava: Noháč, Jansa - Cícha, Štefka, Lutovský, Duben, Kupka - Heřmánek, Hofman, Botka, Šindelář, Kolací M. - Šťastný, Pufr, Kofroň
 
základní část
 
HC Tábor - HC Orlíci Uničov 0-0 (0:0, 0:0)
branky:
střely 17:14
nejlepší hráč zápasu: Michal Duben
 
HC Tábor - HK Ružinov 3:0 (2:0, 1:0)
branky: Kupka, Šindelář, Duben
asistence: Lutovský, Duben
střely: 18:11
nejlepší hráč zápasu: Matyáš Cícha
 
HC Tábor - HC Děčín 8:1 (1:0, 7:1)
branky: Kupka, Lutovský, Duben, Šindelář, Kofroň, Botka, Cícha, Kupka
asistence: Duben, Kupka, Cícha
střely: 31:4
nejlepší hráč zápasu: Adam Kofroň
 
Semifinále
 
HC Tábor - HC Vodní lvi Benešov 4:3 po sn (1:3, 2:0)
branky: Lutovský, Kupka, Kupka
asistence: Duben
Proměněné nájezdy: Duben, Duben
střely: 8:7
nejlepší hráč zápasu: Filip Šindelář
 
 
Finále
 
HC Tábor - HC Jestřábi Prostějov 4:5 po sn (2:1, 2:3)
branky: Kupka, Lutovský, Šindelář, Kofroň
asistence: Duben, Pufr, Cícha
nejlepší hráč zápasu: Jan Noháč
 
 
Nejlepší hráč turnaje z týmu HC Tábor - Matyáš Cícha
 
 
 
 
 
 

 

 

 

12. MEMORIÁL ZLATKA ČERVENÉHO aneb začátek ROOSTER CUP 2005

- 27.03.2016

1. HC TÁBOR 

2. HC PIRÁTI CHOMUTOV 

3. HC BENEŠOV 

4. HC RYTÍŘI KLADNO 

5. HC VERVA LITVÍNOV 

 

Sestava:

Noháč, Jansa -  Cícha, Štefka, Duben, Kupka, Lutovský -  Heřmánek, Kolací O, Šindelář, Botka, Kolací M. - Pufr, Kofroň, Hofman, Pospíchal P., Pospíchal J.

 

HC TÁBOR - HC VODNÍ LVI BENEŠOV 6:1 

Botka, Lutovský , Kupka, Kofroň , Šindelář , Duben

asistence: Kupka, Kupka, Kolací O.

HC TÁBOR - HC PIRÁTI CHOMUTOV 2:0

Lutovský, Pospíchal J.

asistence: Duben

 

HC TÁBOR - HC RYTÍŘI KLADNO 6:4

Pospíchal P., Kupka, Cícha, Lutovský, Pufr, Duben

asistence: Pufr, Kupka, Kupka, Kolací O., Pospíchal J.

 

HC TÁBOR - HC LITVÍNOV 8:0

Duben, Šindelář, Kofroň, Pospíchal P., Kupka, Kupka, Kolací O., Pospíchal J.

asistence: Duben, Cícha, Pospíchal P., Kolací O.

 

Konečné pořadí

1. HC TÁBOR

2. HC PIRÁTI CHOMUTOV

3. HC VODNÍ LVI BENEŠOV

4. HC RYTÍŘI KLADNO

5. HC LITVÍNOV

 

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČ - DAVID KUPKA (HC TÁBOR)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE - DANIEL JANSA (HC TÁBOR)

 
 
 
11.ROČNÍK TURNAJE BRATŘÍ KOBRANOVOVÝCH, ČERNOŠICE 2016
(pro ročník 2005 a ml.)
 
25.3.2016
 
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
 
nejproduktivnější hráč turnaje z týmu HC Tábor - se stejným počtem bodů David Kupka, Vojtěch Spěváček
 
1.místo HC Tábor
2.místo HC Vodní lvy Benešov
3.místo SK Černošice
4.místo TJ Slavoj Velké Popovice
 
hrací doba 2x25 minut hrubého času (každá hrací doba počítána jako samostatná hra)
 
Sestava: Jansa -  Cícha, Štefka, Duben, Lutovský, Kupka - Heřmánek, Spěváček, Šindelář, Botka, Kolací M. - Pufr, Hofman, Tourek, Šťastný
 
Výsledky týmu HC Tábor:
 
HC Tábor - TJ Slavoj Velké Popovice 8:0 a 6:0 
1. zápas Šťastný, Lutovský, Spěváček, Tourek (Lutovský, Cícha), Spěváček, Lutovský (Kupka, Duben), Botka (Šindelář), Kupka (Duben), 
2. zápas Spěváček, Duben (Kupka), Duben (Lutovský), Kupka, Šťastný, Botka
 
HC Tábor - SK Černošice 0:2 a 1:1
1. zápas Cícha, Kupka
2. zápas Duben
 
HC Tábor - HC Vodní lvy Benešov 2:0 a 1:0
1. zápas Kupka, Cícha
2. zápas Šťastný
 
 
 
 
 
 
 
 
VÁNOČNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ, SOBĚSLAV 2015
(pro ročník 2004,2005)
 
27.12.2015
 
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
 
nejlepší obránce z týmu HC Tábor - Marek Herda
 
1. místo  HC Tábor
2. místo COR Grodno (výběr Bělorusko)
3. místo HC ZVVZ Milevsko 2010
4. místo OLH Spartak Soběslav
 
hrací doba 3x 15min čistého času
 
Sestava: Noháč - Duben, Lutovský, Kupka, Cícha, Kolací O., Syrovátka, Šindelář, Botka, Heřmánek, Hofman, Pufr, Kofroň, Sabiniok, Herda, Kolací M.
 
výsledky týmu HC Tábor
 
OLH Spartak Soběslav - HC Tábor 1:1 (0:1, 1:1, 0:0) Duben - asistence Cícha
střely 14:34
úspěšnost brankáře 93,33%
 
HC ZVVZ Milevsko - HC Tábor 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Kupka
střely 13:21 
úspěšnost brankáře 92,85%
 
HC Tábor - COR Grodno 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) Sabiniok, Šindelář - asistence Syrovátka
střely 16:16
úspěšnost brankáře 100%
 
 
 
 
 
 

Vánoční turnaj mladších žáků, Chotěboř

publikováno 25.12.2015 (aktualizováno 26.12.2015)

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TURNAJE:

1. místo      HC Chotěboř         nejlepší hráč:   25 Zvolánek Štěpán

2. místo      HC Tábor               nejlepší hráč:   10 Cícha Matyáš

3. místo      HC Zubr Přerov      nejlepší hráč:   9 Tatýrek Tobias

4. místo      HC Rytíři Kladno     nejlepší hráč:   4 Rájek Štěpán

Nejlepší střelec turnaje:     Kolařík Radim (HC Zubr Přerov)

Nejlepší brankař turnaje:   Hrabák Jan (HC Rytíři Kladno)

Nejlepší obránce turnaje:  Špitálník David (HC Chotěboř)

Nejlepší útočník turnaje:   Pospíchal Jan (HC Tábor) 

_______________________________________________________________________

hrací doba: 1x 20 min hrubého času + 1x 20 min čistého času

  HC Chotěboř HC Zubr Přerov HC Rytíři Kladno HC Tábor Skóre Body Pořadí
HC Chotěboř 3:4 4:0 3:2 10:6 4 1.
HC Zubr Přerov 4:3 2:2 2:6 8:11 3 3.
HC Rytíři Kladno 0:4 2:2 1:1 3:7 2 4.
HC Tábor 2:3 6:2 1:1 9:6 3 2.
 

__________________________________________

Výsledky jednotlivých zápasů:

06  HC Chotěboř - HC Zubr Přerov     3:4 (1:3, 2:1)

branky: 5. Nosek (Zvolánek), 22. Zvolánek (Zachariáš), 23. Pavlas - 2. Šejba (Šťastný), 17. Kolařík, 18. Šťastný, 33. Tatýrek

tresty: 2. Špitálník, 1x Koubek, Pavlas a Matýsek - 1x Tatýrek, Šejba a Šťastný, využití: 1:0 , v oslabení: 0:0

********************************************************

05  HC Tábor - HC Rytíři Kladno     1:1 (0:1, 1:0)

branky: 38. Kupka - 2. Kut (Biryukov)

tresty: 2x Kupka, 1x Heřmánek a Cícha - 3x Šíma, 1x Kučera, Biryukov a Votava , Kučera, využití: 0:0 , v oslabení: 0:0

********************************************************

04  HC Rytíři Kladno - HC Chotěboř     0:4 (0:4, 0:0)

branky: 6. Fruhbauer (Král), 8. Nosek (Špitálník), 10. Smetánka (Halama), 17. Špitálník (Zvolánek)

tresty: 1x Rájek, Kut, Kovář a Váňa - 2x Matýsek, 1x Král a Smetánka, využití: 0:0 , v oslabení: 0:0

********************************************************

03  HC Zubr Přerov + HC Tábor     2:6 (0:3, 2:3)

branky: 26. Krištof (Hanák), 35. Kolařík (Škňořil) - 3. Eremiáš (Pospíchal Petr), 4. Pospíchal Jan, 9. Pospíchal Jan (Pospíchal Petr), 25. Pospíchal Jan, 31. Eremiáš (Pospíchal Petr), 34. Kofroň

tresty: 1x Kolařík, Nášel, Šejba a Procházka - 1x Pospíchal Jan a Fábera, využití: 0:0 , v oslabení: 0:0

********************************************************

02  HC Rytíři Kladno - HC Zubr Přerov     2:2 (2:1, 0:1)

branky: 3. Kut, 14. Šíma - 17. Kolařík, 35. Kolařík (Škňouřil)

tresty: 2x Černý, 1x Kut, Rájek a Šíma - 1x Nášel, využití: 0:1 , v oslabení: 0:0

01  HC Chotěboř - HC Tábor     3:2 (1:1, 2:1)

branky: 8. Fruhbauer, 27. Špitálník, 37. Zvolánek (Fruhbauer) - 11. Šindelář, 21. Cícha (Duben)

tresty: 2x Pavlas, 1x Smetánka a Matýsek - 2x Kofroň, 1x Botka, Pospíchal Jan, Fábera, Kupka a Cícha, využití: 0:0 , v oslabení: 1:0

********************************************************

Sestavy týmů:

HC Chotěboř: Nedbal, Zvolánek, Matýsek, Rulfová, Špitálník, Fruhbauer, Král, Halama, Nosek, Koubek, Zachariáš, Smetánka, Pavlas 

HC Zubr Přerov: Vojtek, Brada, Tatýrek, Škňouřil, Nášel, Šejba, Šťastný, Pospíšil, Svozil, Kolařík, Procházka, Galnor, Grézl, Zlámal, Janků, Krištof, Hanák, Přeslička, Frankovič, Ročák

HC Rytíři Kladno: Hrabák, Leder, Biryukov, Černý, Kovář, Kraus, Rájek, Šíma, Tůma, Votava, Váňa, Kut, Kučera

HC Tábor: Noháč, Duben, Šindelář, Kofroň, Hofman, Cícha, Kolací, Pufr, Kupka, Lutovský, Heřmánek, Botka, Pospíchal Jan, Pospíchal Petr, Fábera, Šťastný, Eremiáš 

********************************************************

a o co se hraje:

 


Kontakt

HC Tábor 2005

777/639696